Porażka z mistrzem

24 lutego 2022

Porażką zakończyli nasi tenisiści stołowi pierwsza rundę rozgrywek w pierwszej lidze. Niesprostaliśmy mistrzowi ligi drużynie Edbar 4:6.

Spotkanie od samego początku bardzo źle się dla nas ułożyło. Pierwsze trzy gry i wszystkie zakończone porażkami.

Niespodziewanie Daniel przegrał z Pawłem Wójtowiczem i to 0:3! Kolejne gry minimalnie ale jednak porażki. Kamil Głowinkowski w meczu na szczycie uległ z Przemkiem Przesmyckim 2:3 i w takim samym stosunku Michał Szuryga został pokonany przez Pawła Janowskiego, mimo prowadzenia 10:7 w piątym secie.

W grze podwójnej Kamil Głowinkowski i Michał Szuryga pokonali Pawła Janowskiego z Przemysławem Przesmyckim 3:2, gdzie przeciwnicy w tym jak i w poprzednim roku nie doznali żadnej porażki w grze podwójnej.

W pierwszej grze po deblu niesamowite spotkanie rozegrał Kamil Głowinkowski z Pawłem Janowskim. Wygrał Kamil 3:2 choć przegrywał już 1:2 w setach i 9:10 w czwartym secie.

W kolejnych grach nic się nie zmieniło i wygranymi kończyły się gry wyżej notowanych zawodników.

Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kamil Głowinkowski 2, Michał Szuryga 1, Kamil Głowinkowski/Michał Szuryga 1.